Secretariaat

Trossaert Elien
Office Manager
Tel. 0484509061
elien.trossaert@hotmail.com

Van Steenkiste Sandra
Event Manager
Tel. 092202205
sandra.vansteenkiste@aktimmo.eu

Bohyn Christian
Ledenconsulent
cbohyn@gmail.com

Janssens Luc
Ledenconsulent
Tel. 0473803503
a.luc.janssens@telenet.be


Secretariaat:
Industriepark 3a
9052 ZWIJNAARDE
Tel. 09 221 15 73
Fax 09 220 23 31
e-mail: info@fexpro.be

Openingsuren:
Ma-di-woe-do: 8u30-12u30 en 13u-17u
vr: 8u30-12u30 en 13u-15u
Raad van Bestuur FEXPRO vzw

Glenn GEYSSENS, Voorzitter
Coupure Rechts 840, 9000 Gent
Tel. – info@imano.be

Marc PEETERS, Ondervoorzitter
Guldensporenpark 1A, 9820 Merelbeke
Tel. 092226969 – Fax 092226951 – marc.peeters@salenko.com

Martial DE SPLENTER, Penningmeester
Loereveldstraat 37, 9290 Overmere
Tel. 093676449 – martial@immosafe.be

Tine DUJARDIN, Secretaris
Hoogstraat 108, 8540 Deerlijk
Tel. 056447510 – info@tinedujardin.be

Hendrik LEURS, (oud-voorzitter, ) studiedienst en werkgroepen
,
Tel. – hendrik@deleefboom.be

Leo DE SAEGER, Externe relaties en PR
Beukenlaan 62, 2850 Boom
Tel. 0475420937 – leo.de.saeger@telenet.be

Jean-Francis CLAERHOUT, Juridisch adviseur notariaat
Hoogstraat 24, 9000 Gent
Tel. 092233300 – Fax 092258975 – jeanfrancis.claerhout@claerhout-claeys.be

Willy HAEGENS, Erevoorzitter
Loereveldstraat 37, 9290 Overmere
Tel. 093679067 – Fax 093678308 – willy@immosafe.be